Myslím si, že každý člověk má rád cestování. Nebo vy znáte někoho, kdo nemá rád cestování a raději sedí doma? Myslím si, že cestování je také formou prevence třeba například stresu anebo negativních myšlenek. Já sama moc ráda cestuji, a to už od útlého dětství. Myslím si, takže když jsem byla asi ve školkovném věku, když jsem poprvé vyrazila do zahraničí s rodiči. A také s mým starším bratrem. Musím uznat, že jo moje první cesta do zahraničí byla Chorvatsko. Musím uznat, že to bylo opravdu perfektní. Vy si možná říkáte, že Chorvatsko není nic moc, ale když jste dítě a jste tam úplný někde poprvé, tak je logické, že vás to celé dostane a uhrane.

Ráda se bavím s lidmi.

V tomto Chorvatsku jsme byli deset dní a musím uznat, že v té době to pro mě bylo opravdu nejlepších deset dní v mém životě. Bylo mi sice necelých šest let, ale doteď si to pamatuji, jak to bylo perfektní a jak voní moře anebo jak jsem chodila po krásné pláži, která mě pálila do noh. Nebo jak jsem snědla třeba tři nanuky za celý den a potom vydatné obědy. A kdybyste třeba viděli ty lahodné špagety anebo také chorvatskou pizzu, tak byste se olizovali až za ušima a chtěli byste do Chorvatska cestovat opravdu každý rok a možná i dvakrát ročně. Já jsem v Chorvatsku byla už asi desetkrát, a to je mi dvacet pět let.

Ráda cestuji.

Musím uznat, že Chorvatsko je moje srdcová záležitost, a to hlavně kvůli tomu, že to vlastně byla moje první dovolená, kde jsem byla jako dítě. Také jsem už asi pětkrát byla v Itálii, a dokonce jsem byla dvakrát v Austrálii. Cestování je prostě můj život a baví mě to a absolutně si nedokáži představit, kdyby mi někdo řekl, že už se cestovat nemůže, že to je třeba například zakázané. Ani nevíte, co pro mě bylo velice složité a náročné, když byla krize a byla koronavirová opatření, že člověk nesměl opustit svou zemi a natož pak svůj byt. Museli jsme stále jenom sedět doma a nemohli jsme ani cestovat ani vyjít z domu před dům. Opravdu hodně mě to vadilo, protože jsem byla tak závislá na cestování, kdy jsem jezdila třeba i třikrát nebo čtyřikrát ročně někam do zahraničí. Takže pro mě bylo velice náročné, že jsem dva roky nebyla opravdu nikde. To jsem potom jela do Chorvatska a potom z Chorvatska rovnou do Itálie a potom ještě do Austrálie. Cestování miluji.