Motorky jsou opravdu kapitola sama o sobÄ›. A já musím uznat, že motorky mÄ› fascinovaly opravdu už hodnÄ› dlouho. A když jsem byla malá holka, tak jsem si Å™ekla, že jednoho dne v dospÄ›losti budu mít urÄitÄ› motorku, jenomže když jsem kolem sebe stále slýchala, jak motorky jsou nebezpeÄné a jak jenom riskantní ÄlovÄ›k nebo sebevrah může sednout na motorku, tak jsem si to najednou postupnÄ› zaÄala rozmýšlet. Opravdu jsem mÄ›la strach, že co budu dÄ›lat, kdybych se vybourala, protože jsem také plánovala velikou rodinu. ChtÄ›la jsem mít hodnÄ› dÄ›tí, takže jsem si Å™ekla, co by potom dÄ›laly například moje dÄ›ti, kdybych se potom zabila anebo pÅ™izabila na motorce?

Všichni milují motorky.

Co kdybych potom skonÄila na vozíÄku? Vůbec jsem na to nechtÄ›la myslet, a tak jsem si Å™ekla, že asi motorku radÄ›ji oželím a nebudu riskovat svůj život. A potom, když jsem koneÄnÄ› otÄ›hotnÄ›la, když jsem se s partnerem snažili tÅ™i roky o dítÄ›, tak jsem byla Å¡Å¥astná, že koneÄnÄ› budu mít své vysnÄ›né dítÄ›. Tak jsem si umanula, že na motorku už absolutnÄ› nikdy nesednu. Ano, pÅ™iznám se vám, protože dříve jsem obÄas jezdila s partnerem, protože partner je opravdu vášnivý motorkář, tak jsme si Å™ekli, že pořídíme aspoň jednu motorku a se mnou bude jezdit jenom tak na výlety. Ale bude jezdit opravdu opatrnÄ›.

Motorky jsou vlastně úžasné.

A se mnou jednoduše nepřesáhne sto kilometrovou rychlost. Jezdili jsme většinou jenom sedmdesáti kilometrovou rychlostí na motorce, protože já osobně jsem se moc bála. Mám asi moc velký pud sebezáchovy, zatímco partner nemá, protože on klidně jezdí i na nějakých okruzích i sto osmdesát v hodině. Sama mu za to nadává a také mu vyhrožuji rozchodem, protože se opravdu bojím. Také nevím, co bych potom dělala já sama s naším děťátkem, kdyby se děťátku zabil otec. Proto stále všem opakuji, kdo jezdí na motorce nebo i v autě, aby dávali pozor na cestu a aby také jezdili, na co mají schopnost.