Mobilní telefon má v dnešní době už úplně každý, jenomže máte třeba také chytré hodinky? Já jsem chytré hodinky dostala k paušálu, když jsem si ho nechala prodloužit, protože abych se přiznala bez paušálu, už bych nemohla existovat. Sice ano, vzpomínám si na ty doby, kdy třeba byly ještě jenom předplacené karty takové ty zvané twist karty. Ty jste vždycky koupili třeba někde v obchodě za dvě stě korun a mohli jste volat do takové doby, dokud se dvě stě korun na twist kartě nevyužili. Řeknu vám, že mě dříve, když jsem měla poprvé mobilní telefon, tak mě twist karta vydržela asi tak dva nebo tři týdny.

Dokonalé hodinky.

V dneÅ¡ní dobÄ› by mi to vydrželo možná tak dva Äi tÅ™i dny, protože stále musím nÄ›kam volat, a to nejenom ze soukromých osobních důvodů, ale také z pracovních důvodů. Věřte mi nebo ne, ale mám toho opravdu hodnÄ›. Mám dvÄ› zamÄ›stnání, tedy mám sice dvÄ› brigády, ale musím uznat, že je to opravdu hodnÄ› nároÄné. Jenomže když si chci užívat života, abych nepoÄítala každou korunu, tak také musím samozÅ™ejmÄ› nÄ›co obÄ›tovat, takže jsem obÄ›tovala tÅ™i hodiny svého volného Äasu, abych se vÄ›novala brigádÄ›, protože jinak to opravdu nevidím. Jsem vážnÄ› ráda, že jsem si naÅ¡la tyto brigády a kvůli tomu se také mohu dokoupit kvalitní mobilní telefon.

Elegantní hodinky.

A k tomu paušálu jsem si také vzala chytré hodinky. SamozÅ™ejmÄ› že chytré hodinky nebyly úplnÄ› zadarmo, ale splácíme formou paušálu, a to tÅ™i sta korun mÄ›síÄnÄ›. Tohle mÄ› baví, protože díky chytrým hodinkám mám také volné ruce, vždycky mám na ruce hodinky, kterými také můžu volat, takže nemusím v rukou držet mobilní telefon. Tohle je velice praktické také pÅ™i řízení automobilu, takže mám takzvané handsfree, volné ruce. Tohle se mi líbí a myslím si, že tohle ocení spoustu Å™idiÄů anebo lidí, kteří potÅ™ebují pÅ™i práci mít volné ruce, ale potÅ™ebují také telefonovat.