Také se zařazujete mezi jedince, co preferují vlastní jedinečný životní styl a tvůrčí postup? Někteří lidé to dotahují v tomto směru tak daleko, že si pořizují zcela záměrně oblečení a oděvní doplňky bez potisku, aby si je opatřili potiskem vlastním, dle své fantazie. Některé kousky mohou být skutečně inspirativní:

fialový deštník

Deštník – vyjít si do deště se žlutým deštníkem, vyzdobeným vlastním vtipným textem, může být velice působivé. Mimochodem, víte, že takto mohou kreativní muži „sbalit“ přítelkyni třeba i na celý život? Ženy ocení nápaditost, vtip a eleganci, a to nejen na deštnících!

Čepice – kšiltovky patří k nejoblíbenějšímu reklamnímu textilu, protože je můžete nosit pořád, a mívají univerzální velikost. Jsou navíc velmi levné, a tak není od věci mít doma kšiltovek třeba pět, každou od jiné barvy, a ladit je podle oblečení, abyste venku na ulici působili stylově. A nápisy na kšiltovkách? Tam máte rovněž velmi široké pole možností, čím je vyzdobit. Nebuďte ale vulgární, ztratilo by to ten potřebný šmrnc.

Tričko – triček s potiskem je kolem nás „mraky“, ale vlastní originální potisk je něco úplně jiného. Tričko má navíc k dispozici velkou plochu a tam už se někdy vyplatí nechat vytisknout kresbu či fotografii v digitálním tisku. U trička se nabízí k vytištění jména nebo přezdívky, což působí velice seriózně a zároveň zemitě.

zelené ručníky

Mikina – k mikinám se perfektně hodí výšivka, ale i potisk tu bude vypadat k světu. Někdy stačí jen malé logo v jedné barvě a máte originální oblečení, které nikdo nenosí.

Ručníky – ručník nebo osušku byste mohli někomu i darovat. S výšivkou budou velice elegantní a osobité a jistě udělají radost, jestliže půjde o kvalitní froté materiál.

Spodní prádlo – máte-li dobrý smysl pro humor a zajímavé nápady, pak to můžete zkusit i s kalhotkami, podprsenkou a ponožkami. Jestliže se váš nápad shledá s pochopením, může to být skvělé zpestření vašeho partnerského nebo přátelského vztahu.