Každý ví, že plavání je prospěšné lidskému zdraví. Utužuje svaly a pomáhá i nemocné páteři. Ale hlavní je to, že si lze ve vodě také užít klidu a odpočinku. Ochlazení organismu je pak již jen takovou malou třešničkou na dortu. Ale pro to všechno je dobré mít svůj vlastní bazén u domu.

Myslíte si, že si to nemůžete dovolit, že nemáte půl milionu na bazén a dalšího půl milionu další věci k tomu potřebné. Nu, a copak musíte mít bazén zděný s kachlíky posázenými brilianty? Nestačí vám bazén normální? Například plastový bazén nestojí statisíce a vykoná stejnou službu. Ale pozor, nemyslím tím ten nafukovací.

pod vodou

Myslím takový velký bazén, takový, který se může zapustit do země. Tak veliký, že v něm můžete i plavat, nebo si na jedné straně mohou hrát děti a vy na druhé ležet na lehátku a číst si knihu.

Asi mi nevěříte, co se týče těch cen, ale zde je velmi snadná pomoc. O něco výše v tomto článku je odkaz, anglicky link, který má jinou barvu než ostatní text. Pokud na něj kliknete, dostanete se přímo na web výrobce a prodejce těchto bazénů. A zde se můžete přesvědčit, že v tomto článku není jediná nepravdivá informace. Vy si totiž můžete přímo na tomto webu zadat parametry bazénu a ihned uvidíte jeho cenu. Není v tom žádný švindl, prostě to tak je.

pod hladinou

Ihned poznáte, že přes sto tisíc tam není žádný z klasických rozměrů a tvarů. Pokud skutečně nechcete něco hodně zvláštního, můžete si jej klidně dovolit. A pokud ještě stále váháte, tak se vás zeptám. Spočítali jste si, kolik jste utratili na veřejně plovárně za sezónu? A počítali jste také cestovní výdaje? Pokud ne, tak si to spočítejte a hned uvidíte, že se vám investice do bazénu bude velmi rychle vracet. Rozhodně si příští rok můžete užít klidu ve svém vlastním a necachtat se v bůhví čem. Tak co? Nad čím ještě přemýšlíte? Raději moc neváhejte a objednávejte.