Sehnat ty pravé svatební šaty není nic jednoduchého. Obchody a salony nabízí spoustu šatů. Problém je v tom, že ne každý obchod nabízí dostatečný výběr a také kvalitní zpracování. Mnoho šatů nevydrží ani pár hodin a začnou se párat. Může za to fakt, že výrobci často používají levné materiály a šaty bývají i špatně ušité. Tento problém lze vyřešit tak, že budete hledat šaty jen tam, kde máte zaručenou kvalitu. Tu najdete v našem svatebním salonu, stejně jako desítky různých šatů, které si od nás můžete odnést.

nevěsta šaty

Co u nás najdete?
Naše půjčovna svatebních šatů Praha patří mezi to nejlepší, co můžete navštívit. Nabízíme spoustu šatů, které si můžete vyzkoušet. Oblečeme nevěstu, která hledá něco klasického, a také se u nás oleje nevěsta, která chce moderní šaty. V našem salonu koupíte mnoho druhů šatů, které vás mohou provázet k oltáři. Vyzkoušet si můžete cokoliv co vám padne do oka. Nezáleží na tom jestli víte přesně co si chcete obléknout, ani na tom jestli zatím nemáte tušení co by se vám líbilo. Chodí k nám nevěsty které do poslední chvíle neví co se jim bude líbit. Společně projdeme šaty které tu máme a vybereme určitě něco v čem budete vypadat úchvatně.

svatební šaty

Šaty vám musí padnout
Máme v nabídce šaty které se dají jen vypůjčit, i šaty které je možné si koupit. Většina nevěst volí vypůjčení, protože neví co by se zakoupenými šaty později dělaly. Vypůjčené šaty není možné upravit na míru, a proto je potřeba najít takové, které vám padnou jako ulité. To se ne vždycky podaří, takže je nutné začít hledat šaty zavčas. Čím dříve začnete, tím větší je šance, že je najdete zrovna u nás.

Podívejte se online
Doma se můžete v klidu podívat na to, co všechno u nás najdete. Všechny naše šaty máme nafocené v online katalogu, kde si může přečíst i jejich detailní popis a prohlédnout několik fotografií.