Na trhu je dnes k dostání velké množství různých sluchátek. Spousta lidí má dnes iPhone, ke kterému se dají koupit přímo sluchátka od Applu. Dříve byla v každém balení jablečného telefonu obyčejná drátová sluchátka, ale poslední roky je nutné si je koupit zvlášť. Apple před pár lety představil svoje první bezdrátová sluchátka, která si hned našla spoustu příznivců. Na to že jsou malá a působí nenápadně, poskytnou skvělý zvuk a velice dobře tlumí okolní ruch.

sluchátka airpody

Netrvalo dlouho a Apple představil i svoje klasická sluchátka, a samozřejmě též bezdrátová. Byla by chyba vyrábět sluchátka s klasickým 3,5 mm jackem, protože iPhony už dávno nemají otvor, kam by se dala vložit. Disponují jen nabíjecím konektorem, takže taková sluchátka by byla uživatelům k ničemu. Proto Apple preferuje sluchátka bezdrátová. Klasické AirPods jsou velice populární mezi všemi věkovými skupinami, a to i mezi lidmi, kteří poslouchají spíše podcasty a hudbu tolik nevyhledávají.

Airpody jsou prodávány ve sociálním pouzdře, které slouží zároveň jako jejich nabíječka. Samotné pouzdro potom nabijete nabíječkou z telefonu a můžete sledovat stav nabití pouzdra i obou sluchátek zvlášť.

žena airpods

AirPods se ale zatím prodávají jen v bílé barvě, a pouzdro je navíc lesklé. To znamená že se velice rychle a snadno poškrábe i během běžného nošení. Ideální je pořídit si obal na airpods pro ipouzdro i na klasické airpody, protože díky tomu obal vydrží déle pěkný. Existují i obaly například s karabinou, takže sluchátka můžete nosit všude s sebou, i když jdete ven bez tašky.
Tento typ obalu je vhodný hlavně pro sportovce, kteří často mají sluchátka vybitá a potřebují je dobít i během tréninku.
U nás najdete spoustu příslušenství nejen k telefonům, ale i k hodinkám nebo ke sluchátkům. Nakupte si kvalitní kousky za velice příznivé ceny a užívejte si svá zařízení na maximum.