Letní posezení s přáteli na zahradě, pracovní večírek s kolegy nebo oslava narozenin rodinných příslušníků či kamarádů a známých se neobejde bez skvělého outfitu, ve kterém můžete na této akci zazářit i vy. Vytvořit takový outfit nemusí být ani trochu jednoduché, ale snažte se věřit tomu, že to zvládnete a stanete se hvězdou večera. Věřte totiž tomu, že s takovou vírou půjde všechno lépe a na rady zkušené kamarádky budete slyšet mnohem lépe. Nebojte se tedy do vytváření zapojit i své okolí a požádat je o radu, někdy si totiž můžete uvědomit věci, které před zrcadlem sama nevidíte.

Tělové sandály na podpatku

Nezapomínejte ani na doplňky – pokud totiž máte oblečení vybráno, ale boty, kabelka, šperky či jiné oblečení vám stále schází, měli byste se poohlédnout i po nich. Jsou to totiž právě doplňky, které (pokud jsou tedy správně zvolené) dovedou váš outfit k dokonalosti. A jedním z nich jsou právě boty. Boty jsou oblíbenou součástí šatníku mnoha žen a stejně jako kabelky v některých domácnostech zabírají obrovské množství prostoru. I přesto, že máte bot plno, nemusí být jednoduché najít ten pravý pár pro oděv, který jste na večírek zvolila. Důležité je se při případném nákupu dívat po modelech, ve kterých budete schopna chodit a také nějakou dobu vydržet na nohou…protože jen málo žen vydrží na večírku sedět s botami v koutě a naříkat nad bolavými palci u nohou.

Černé lodičky

Dbejte také na to, aby boty byly s outfitem v dokonalém souladu nebo naopak ve velkém kontrastu. Pokud totiž zvolíte jednoduchý konzervativní model, právě boty vás mají šanci pořádně rozzářit. A jestli to uděláte přesně naopak a zvolíte kreativní model plný barev, ničemu neuškodí například kotníkové lodičky tělové barvy. Ať už se rozhodnete pro rovnou podrážku, platformu nebo vysoké jehly, nezapomeňte si večírek pořádně užít! Ve správně zvolené obuvi to půjde ještě lépe.