Mnozí lidé si koupili investiční byt, který se rozhodli pronajímat. Chtějí si tak vytvořit příjem, který jim pomůže s placením účtů a budováním nějakého majetku, třeba pro děti. Problém je, pokud do svého bytu pustí někoho, kdo potom neplatí nejen nájem a poplatky, ale navíc byt zdemolují. Naštvaní majitelé potom musí celý byt opravit ze své kapsy, a potom už si velice dobře rozmyslí, zda ještě někomu byt pronajmou. Navíc jim zákon poměrně svazuje ruce v tom, co majitelé pronajímaných bytů mohou zakázat a co už ne. V praxi se ovšem setkáte s tím, že majitelé nechtějí do bytu děti ani zvířata.

dům bungalov

Problém u pronajatého bytu je v tom, že mnoho lidí dostane výpověď z bytu ještě před uplynutím doby, na kterou byl nájem sjednaný. Pokud vám majitel bytu neprodlouží smlouvu, máte jen 2 měsíce na to, abyste si našli náhradní bydlení. A to může být kvůli zmíněným situacím celkem dost velký problém, zejména pokud máte rodinu. Ideální je mít svůj vlastní dům, kde nebudete limitováni nepříjemnými sousedy, kterým vadí že se potichu večer díváte na televizi. Jenže postavit v dnešní době dům není jednoduché.

stavba domu

Jestli máte stavební pozemek, můžete si nechat postavit třeba bungalov na klíč, který vám můžeme postavit. Stavíme dřevostavby i zděné domy, a je na vás čemu dáte přednost. Naše domy jsou kvalitní a obou provedeních, a pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zaručujeme vám, že s výsledkem budete nadmíru spokojeni, stejně jako desítky našich klientů, kteří se rozhodli o svoje zkušenosti podělit v recenzích na našem webu. Naše domy se vyznačují tím, že jde o projekty, které jsme si sami vytvořili. Nabízíme nejen menší bungalovy, ale i velké rodinné domy, kam se vejde víc lidí. V domech najdete solární panely i tepelné čerpadlo, takže za skvělou cenu získáte moderní novostavbu, která vám sníží https://diit.cz/clanek/chrome-snizi-naroky-na-pamet náklady za provoz.