Už zbývá jen pár krůčků k tomu, abyste se nastěhovali konečně do svého vlastního domu. No a pak už vás bude čekat ta nejlepší, sladká tečka na konec. Tuhle část zbožňují asi nejvíce ženy. Jelikož ony rády nakupují a dávají domovu nádech, ve kterém se budete cítit skvěle, svěže. No prostě jako doma. Ale není tomu vždycky tak. Pro některé je to noční můra, protože sami vlastně ani nevědí, co by do domu chtěli. Jak by si měly ozvláštnit místnost, jaký nábytek vybrat anebo jak vlastně tedy vůbec vymalovat? Tohle jsou těžké otázky. Jako jo, když vymalujete a nebude se vám to líbit, tak zase můžete stěny přetřít, ale takhle to nemůžete dělat pořád.

návrhy

Ničí se tím stěna, a hlavně jsou to zbytečně vyhozené peníze. Proto by bylo skvělé se třeba s někým poradit kdo tomu opravdu rozumí. Kdo pro to má cit a živý se tím. Ono to může být taky pro vás nejjednodušší cesta jakou si zvolíte a s výsledkem budete určitě spokojeni. Stačí mít třeba nějakou vaši představu, jak byste si to všechno představovali. A podle toho už bude jednoduché vše zařídit. A kdo tohle všechno dělá? Kdo vám poradí, jak vybavit interiér, co vše tam dát, aby to nepůsobilo moc přeplácaně. Ale naopak, aby vše bilo krásné, čisté, vzdušně a hlavně nadčasové.

návrhy

Přeci nechcete třeba za rok zase měnit nábytek, nebo měnit tapetu, která už je pro vás okoukaná. Nejlepší je, když nebudete měnit nic, ale třeba jen nějaké menší doplňky. Já vám můžu říct, že jsem udělala chybu, když jsem si nenechala poradit a prostě jsem to plácala tam kde bylo místo. I takové případy jsou a přesně tenhle jsem já. Kdybych věděla dřív jak to dopadne, tak si určitě najmu nějakou společnost, která se zabývá návrhy interiérů Praha například. Určitě bych s nimi byla spokojená. Už mi jen stačí jejich návrhy, které jsem viděla a byla jsem z nich opravdu nadšená. Tak že se těším až budeme rekonstruovat a zabydlovat pokojík dětí a až si uděláme nový obyvák. Určitě tuhle jejich službu využiju. A vy, pokud jste v tomhle stejní jako já, tak bych vám doporučila udělat to samé.