Rozbít se může všechno, a vodní dýmky nejsou výjimkou. Jsou složeny z mnoha částí, které jsou vyrobené ze skla nebo z keramiky. Samotná váza je skleněná a pokud ji převrhnete nebo na ni něco spadne, nejspíš budete potřebovat novou. Totéž platí i u korunek. Někdy stačí trocha neopatrnosti a korunka se rozbije. Pokud potřebujete náhradní díl k vaší vodní dýmce, podívejte se na náš web, kde si můžete koupit nové komponenty i kompletní vodní dýmky. Velice populární je phunnel korunka, která je ručně vyrobená z hlíny. Má moderní design který vás jistě zaujme tím, že je korunka krásně štíhlá a vysoká. Některé druhy mohou mít zdobený okraj, takže navíc se dýmka může stát i designovým skvostem, který bude škoda nechávat v krabici. Možná si ji pak dokonce vystavíte na poličku.

lidé kouření

Dýmka bez korunky fungovat nebude, je to její velice důležitá součást. Do korunky se vkládá tabák a nahoru na korunku přijdou i uhlíky. Pokud ale patříte mezi pravidelné uživatele dýmky, jistě to znáte. Jestli si ale budete připravovat dýmku poprvé, budete si muset nejprve všechno nakoupit. Na našem e-shopu najdete všechno pro přípravu dýmek – nejen kompletní dýmky, ale i tabáky, uhlíky nebo další příslušenství.

vodní dýmka

Proč jsou dýmky tak populární?
Vodní dýmka je způsob jak si zakouřit, aniž byste museli prát oblečení a drhnout ruce. I když dýmka produkuje mnohem větší kouř než cigarety, nebudete po kouření dýmky cítit ani tabákem, ani kouřem. A to je jeden z důvodů, proč je dýmka tak populární nejen v zahraničí, odkud pochází, ale i u nás. Vyzkoušejte chuť dýmky, která vás určitě překvapí.
Při domácí přípravě dýmky nezapomeňte pořádně nahřát uhlíky a také roztrhat tabák na menší kousky. Jedině tak si dýmku vychutnáte opravdu na maximum a nebude vás tabák pálit v krku. Příprava dýmky je snadná a zvládnete to za chvilku.