Párty stan 3 x 6 m je dostatečně prostorný na to, abyste uvnitř uspořádali oslavu pro vaše ratolesti. A proč zrovna párty stan a oslavu v exteriéru? Nezdá se vám to nedůstojné a přece jen byste raději dětem umožnili slavit jejich narozeniny ve vašem obýváku? Pak si své počínání důkladně rozmyslete a zvažte i ta nebezpečí, která jsou ve hře, když jsou děti ponechány v uzavřené místnosti.

balónky na oslavě

Dětské projevy radosti

Děti se velmi rády projevují spontánně a nečiní jim žádný problém jít si zaskákat třeba na křeslo sedací soupravy anebo udělat pár kotoulů na koberci v obýváku. Svou radost budou zřejmě projevovat i při oslavě narozenin, až jim donesete třípatrový dort s deseti zapálenými svíčkami, a až si rozbalí své narozeninové dárky. Ještě větší radost mohou mít i s pozvanými kamarády, s nimiž si pak mohou hrát třeba s novou autodráhou, panenkami, kolejištěm a vláčky, anebo s karetními a deskovými hrami.

párty stan

Radost se může dávat najevo i fyzicky, například pobíháním po pokoji. To pak ale může skončit tragicky nárazem na nábytek, shozením křišťálové vázy, rozbitím porcelánového servisu, poškozením tapet či omítky na zdi, rozlitím čaje nebo limonády na světlý koberec atd. V takovém případě ale nikoho netrestejte, a pokud přece jen máte k tomu sklony, potrestejte spíše sebe, a sice tím, že si uvědomíte, že chyba je na vaší straně, a že se tomu všemu dalo zabránit právě oslavou na zahradě.

Tam k ničemu podobnému nedojde, protože tam nebude žádný nábytek, maximálně plastové stolky a židle, nebude možné rozbít porcelánové nádobí, protože děti od vás dostanou plastové nebo papírové, omítku ani tapety nepoškodí, a pokud rozlijí čaj, tak maximálně na trávník nebo na chodník.

S oslavou uspořádanou na zahradě bude ve vaší domácnosti více klidu a méně stresu, a to jak na straně dětí, tak i vás, dospělých.