Většina z nás se shodne, že HRY jsou zajímavou a zábavnou součástí našich životů. Nejen děti jsou hravé, ale i dospěláci potřebují zpestřit svůj stereotypní život. Ačkoliv se to zdá být pro někoho nezajímavou a poněkud nudnou formou zábavy, nadšenci HER se mezi námi najdou. Avšak musím dodat, že v dnešní době se mnohem častěji setkáváme s HROU, která nemá nic společného se zábavou. Pod tímto pojmem,, HRY´´ málo koho napadne, že může být nečistá a zákeřná. Ano, pobavíme se i o možné HŘE, se kterou se můžeme setkat, aniž bychom si možný fakt uvědomili.  

Jednání více osob

HRY, ZÁKEŘNÉHO A MANIPULATIVNÍHO CHARAKTERU

Značná část lidí, se bohužel setkala nebo setkává s možnou praktikou NEČISTÉ HRY. Pak jsou tací, co s tím zkušenosti nemají, na proto jsem se rozhodla tomuto tématu věnovat pár řádků. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, tato hrozba může potkat každého z nás. Bohužel ne vždy se dá tato zákeřnost rozpoznat. Mnohdy na ní nepřijdeme včas nebo vůbec.  

HRY, které jsou využívány na lidech s jasným cílem, ZNEUŽÍT, ZESMĚŠNIT, ZNIČIT, ZMANIPULOVAT 

S touto formou HER, neakceptovatelného charakteru, se můžete setkat kdekoliv. Ať je to mezi podnikateli nebo v jakémkoliv zaměstnání. Nejsou výjimkou ani vztahy, kde na tohle můžete narazit Jedinec, který tento nástroj používá na nevinných obětech, má jediný cíl, ZÍSKAT TO, CO CHCE! Nekoná tak za dobrým úmyslem, jak se může na první pohled zdát. Využívá tak situaci, zranitelných, slabých, naivních, nepozorných osob, ve SVŮJ PROSPĚCH! Jistým faktem je, že málo kdy můžete tomuto tvrdému způsobu chování předejít. Do značné části můžete ovlivnit nebo zabránit, aby Vás to nepotkalo. Říká se, že opatrnosti není nikdy dost, ale pokaždé nejde PROKOUKNOUT, zda se jedná o DOBRO nebo ZLO.

Nahá žena v depresi

NÁSLEDKY OBĚTÍ, KTERÉ MOHOU MÍT I FATÁLNÍ NÁSLEDKY!!!!

Vyvedu z omylu ty osoby, co si myslí, jak velká je to zábava!

POHRÁVÁNÍ SI S LIDMI, nemusí vždy skončit dobře. Malé procento obětí prokoukne, že se něco děje a má šanci vyváznout bez jakékoliv újmy. U mnoha případů, se značná část OBĚTÍ minimálně potýká s PSYCHICKÝMI PROBLÉMY. Bohužel je procento obětí, kdy následky těchto činů končí FATÁLNÍMI NÁSLEDKY.

Proto by si každý z nás měl uvědomit vážnost tohoto chování dříve, než bude pozdě a někomu tímto chováním ZNIČÍME ŽIVOT. Je až nepochopitelné a zarážející, kam až dokáže člověk zajít. Tak dalece, že se dopouští svým HERNÍM VÝKONEM totálně dostat OBĚT POD KONTROLU.

KDEM JE HRANICE NORMALITY, CHOVÁNÍ A LIDSKOST V DNEŠNÍ DOBĚ? JAKÉ PRÁVO MÁ JISTÝ JEDINEC HRÁČ, JAKKOLIV POUŽÍVAT HRY NA LIDECH?  

Podobné články