Co máme na mysli tou „utajenou“ akcí s montáží nábytku, o níž se zmiňuje nadpis článku? Takových situací může být celá řada a mezi nimi kupříkladu i tajný nákup vybavení bytu, kterým chcete překvapit zbytek rodiny. Třeba tak, že vaše žena s dětmi tráví volný prodloužený víkend u rodičů a ačkoli jste měli v plánu pořídit dětem nový nábytek až k Vánocům, teď v létě se vám poštěstilo něco našetřit a vaše ratolesti i ženu mile překvapit.

nábytek v místnosti

Naplánujete to tak, že si pozvete stěhovací firmu, která se montáží nábytku v Praze zabývá na profesionální úrovni, a mezitím, co stěhováci budou pracovat, vy nebudete zahálet a nachystáte pro nadcházející den dětem a manželce slavnostní občerstvení. Možná by se hodil do dětského pokoje i nový koberec, který položíte ještě před tím, než firma dokončí montážní práce ve vedlejších prostorách.

Smontování nábytku od stěhovací firmy disponuje výhodami, které amatérský výkon určitě předčí. Kupříkladu jsou stěhováci pojištění, takže případné poškození některých dílů nebo jejich ztrátu vykompenzují z pojistného plnění. A výhodou je i to, že si poradí i s náročnými sestavami, jako jsou vestavby na míru i kuchyňské linky. Může se vám tato informace hodit i v budoucnu, kdybyste se chtěli například přestěhovat z města na venkov a spolu s vámi i vestavěná skříň a moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči.

moderní nábytek

A co říci na závěr? Nezapomínejte také na příslušenství, které se k novému nábytku hodí, jako jsou svítidla, závěsy, pokojové rostliny, obrázky a podobné dekorace. Některé můžete zhotovit sami, jiné nakoupíte společně s nábytkem tak, aby se k sobě vše hodilo v podobném stylu.

Potěšit rodinu takovýmto překvápkem pak může vyvolat vlnu euforie a možná, že se vám poštěstí i reakce od partnerky v podobě objednávky večeře ve vyhlášené restauraci, zážitkového pobytu na horách nebo vášnivého milování, které je pro vás stejně tím nejkrásnějším dárkem, jaký vám milující žena může dopřát.