Vždycky jsem byla taková, že jsem měla ráda šperky. A to hlavně řetízky a prsteny. Také jsem od svého přítele dostala řetízek se jménem. Ale předtím, když mi bylo asi deset let, tak jsem dostala od babičky opravdu nádherný zlatý řetízek, kde jsem měla počáteční písmenko svého jména. Přívěsek ve tvaru L byl velký dva centimetry a musím uznat, že na tu dobu byl tehdy opravdu velice drahý. Ani nevím, kolik mi bylo, ale asi kolem těch deseti let, jak jsem již psala, bohužel ale jsem ho někde ztratila. Ani nevíte, jak moc mě to mrzí. Byl to pro mě šok a bylo to bolestné. Byla jsem opravdu z toho nešťastná, protože ten zlatý řetízek s písmenkem jsem měla asi snad patnáct nebo sedmnáct let.

Mám ráda velké i malé naušnice.

Nyní ho nemám a vůbec jsem ho nikde nenašla. Takže mě potěšil potom můj přítel, kterými z webové stránky silvername.cz sehnal krásný řetízek se jménem. Měla jsem z něho velikou radost a přítel mě potěšil. Sice ne tak velkou radost, jako z řetízku od babičky. protože babička je prostě babička. Babičky vždycky má člověk jenom dvě, ale partnerů si člověk může najít kolik chce. Ale i tak jsem partnerovi byla velmi vděčná. Šperky, asi jako každá žena, tak i já velmi zbožňuji. Každý den nosím nějaké šperky. V uchu mám dokonce pět dírek, kde nosím velice ráda stříbrné malé náušnice.

Šperky mám ráda.

Se šperky jsem vlastně vyrůstala, protože moje maminka jednu dobu pracovala ve šperkařství, takže mám ke šperkům opravdu hodně blízko. A jsem ráda, že jsem také své mamince mohla pořídit krásný náramek se jménem, protože moje maminka také velice oceňuje šperky a má je ráda. A vám se také líbí řetízek se jménem https://silvername.cz/produkt/retizek-se-jmenem-ze-stribra/ nebo jiné šperky? Dokonce znám i několik mužů, kteří si velmi zakládají na své image, takže nosí velmi mnoho šperků, a to včetně i takových šperků, jako řetízky nebo náramky se jmény. Mě se to líbí, je to originální a pro někoho to má i citovou hodnotu.