Dnešní moderní doba pokročila. A jak pokročily i technologie, tak stejně pokročily i cigarety. Pro někoho věc, kterou nikdy nezkusil a někdo zase bez cigarety nedokáže vydržet ani den. Je ale fakt, že je cigareta a cigareta. A v dnešní době už nevynalezli jen klasické cigarety, ale také elektronické cigarety, které jsou podle mého názoru určitě o hodně lepší. A proč? No, protože narozdíl od těch klasických cigaret alespoň nesmrdí. Já sama, když projdu kolem nějakého kuřáka, tak mi to vadí. A o to více, když se mnou jde třeba dcera. Nepotřebuji, aby takový hnusný smrad dýchala. Podle mě jsou elektronické cigarety výhodnější po všech směrech.

s

Nesmrdí, a navíc si do nich můžete dávat různé příchutě, které voní – to klasická cigareta nemá. A když například někam přijdete na návštěvu, tak je rozhodně lepší cítit kouř elektronické cigarety, která krásně voní po jahodách, malinách, borůvkách, tropickém ovoci, vanilce a podobně, než když přijdete a foukne na vás smrad elektronické cigarety, která vůbec nevoní. Z toho smradu z klasické cigarety se mi doslova dělá špatně. A věřte tomu, že nejsem jediná, spoustě lidem to vadí. Dokonce si představte, že v některých restauracích už cigarety zakázali a je to dobře.

s

Vzhledem k tomu, že v těch restauracích sedí i nekuřáci, kterým prostě kouř klasických cigaret vadí, je to jedině dobře. A i z hlediska zdraví mi elektronická cigareta přijde lepší, i když nejsem na to žádný odborník, tak si myslím, že když člověk kouří klasické cigarety, tak z toho může mít mnohem větší zdravotní problémy, než když kouří elektronické cigarety. Ale jak to je doopravdy, to nevím, to bych to musela dopátrat na internetu. Každopádně ať si každý kouří, co chce, to je každého věc, ale ať tím smradem z cigaret neobtěžují blízké okolí a je to. Trochu ohleduplnosti není na škodu.