Kutilství je v České republice velmi rozšířenou činností, která je podporována i mediálně. Jistě si vybavíte nějakou hobby reklamu z poslední doby či reklamu starší, anebo pořad Receptář Přemka Podlahy, který se v televizi vysílal již od roku 1987. V současné době však Přemku Podlahovi roste velký konkurent v podobě sociální sítě YouTube. Možná, že se sám pan Podlaha na celé to dění na planetě Zemi dívá z nebes, kam po své smrti jistě doputoval, a možná, že by se dnes pustil do podobného projektu, který právě tento kanál nabízí.

video na YouTube

YouTube je síť plná zajímavých nápadů a námětů k tvůrčí činnosti. Pochopitelně, že tu naleznete i mnoho nevhodného či dokonce přímo negativně zaměřeného materiálu, ale jistě si dokážete sami odfiltrovat to dobré a podstatné.

Domácnost – potřebujete opravit lampičku, zhotovit noční stolek, přesadit a rozmnožit pokojové rostliny, položit koberec, vymalovat byt, zrenovovat nábytek anebo obložit obkladačkami novou koupelnu? Pak si vyhledejte příslušná témata na YouTube a s velkou pravděpodobností tu naleznete návody a různá řešení z celého světa.

kutilské nářadí

Automobily – YouTube se věnuje i automobilovým záležitostem počínaje výměny oleje a pneumatik a konče různými opravami podvozku, karosérie a dalších částí vozidla. Dozvíte se tu informace, jak o váš vůz správně pečovat, a co je zapotřebí, abyste se vyhnuli zbytečným problémům.

Sport – kutilové se mohou zaměřit https://smartselling.cz/prodej-a-strategie/ i na sportování a sportovní činnosti, mohou si zhotovit či upravit různou výstroj a výzbroj pro letní i zimní sporty a v pozadí se zas objeví video z YouTube, kde budete mít k dispozici celou řadu inspirativních videí.

Dovolená videa z YouTube download je činnost, která se může hodit pro uchovávání některých zajímavých příspěvků, i co se týče námětů pro dovolenou. Mohou vás zlákat do destinací, kam byste se sami nikdy nevypravili, a může k tomu výrazně napomáhat i video materiál pořízený z bezpilotních dronů.