Volný víkend lidé prožívají nesmírně různorodě a neexistuje žádná ideální šablona, která by zavdávala příčině pro uniformitu, přesto existují některé modely nebo spíše tipy, jak prožít víkend plný vzrušení a erotické tužby. Kdo miluje sex a nepovažuje jej za něco špatného, může si víkendy naplánovat tak, aby přetvořily fádní životní styl v něco nespoutaného, jedinečného, rozkošného a vzrušujícího, po čem touží nejedna živá duše.

milování v ložnici

Nevylézejte vůbec z postele – domníváte se, že víkend strávený v posteli je hodný leda tak těch nemocných, co se kurýrují z nachlazení? Pak se mýlíte, protože erotické hrátky mohou být natolik fyzicky náročné, že zastoupí či předčí i jízdu na kole nebo horskou turistiku. Dokážete-li se jako partneři na tomto postupu shodnout, pak si nachystejte v pátek do chladničky občerstvení, případně uvařte teplá jídla, která budete o víkendu jen ohřívat, a promilujte oba dny s maximální vášní a zaujetím. Vystřídejte mnoho poloh a dopřejte si skutečnou rozkoš od rána až do večera. Pokud si partneři opravdu rozumí, mohou tímto způsobem prožít za víkend i několik desítek orgasmů.

rozestlaná postel

Zajímejte se o své zdraví ještě před tím, než se objeví problém

V současné době bohužel roste počet mužů, kteří nejsou schopni jak samotného vyvrcholení, tak i ztopoření penisu. Penis jako ohebná hadička jim žádné štěstí nepřinese a jakmile se to z občasné ztráty erekce zvrtne do chronické podoby, je to docela průšvih. V podstatě tím končí veškeré iluze o erotice a sexu a o jedné z nejkrásnějších životních etap mužského pokolení.

Ztráta erekce je sice malér, ale je řešitelný i přírodními léčivými přípravky, například Ženšenem nebo Kotvičníkem zemním, což je zdravější řešení, než Sildenafil bez receptu, ovšem mnohem výhodnější přístup je zaměření pozornosti na prevenci. Věnujte proto více času zdravější stravě, choďte častěji nakupovat do prodejen zdravé výživy, kde vám také mohou doporučit spoustu zdravých i výživných a chutných potravin. Zajímejte se o sport, choďte raději pěšky a auto využívejte spíše střídmě, nepoužívejte výtah a vyšlapujte schody po svých a soustřeďte se i na potlačení stresových vlivů, které vám „pijí krev“, berou energii a snižují hladinu potřebného testosteronu.