Jak často chodíte nakupovat do kamenných prodejen s potravinami? Ať už míříte do supermarketů, anebo navštěvujete docela malé lokální prodejny, zpravidla se tam setkáte s plastovými přepravkami Corona. Jedná se o výrobky, v nichž se do distribuční sítě transportují nápoje v lahvích. Přeprava a skladování lahví je již mnoho desítek let zajišťována spolehlivými nádobami z plastu a stěží si dovedeme představit, že bychom v obchodech měli veškeré lahve vyskládané jiným způsobem. Proč tedy dávat přednost přepravkám Corona https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/novinky-ze-spolecnosti/pepravka-corona-extra-zskala-nmeckou-cenu-za-obal-v-kategorii-nov-materil/?

lahve v obchodě

Recyklovatelný materiál – tím bychom asi měli začít, protože doba, kdy lidé bez rozmyslu vyráběli plasty a zahlcovali jimi doslova celý svět, je dávno pryč. Plasty se totiž musí také po jejich využití nějakým způsobem zpracovat, jinak tu máme miliony tun v přírodě obtížně rozložitelného odpadu. Přepravky Corona jsou stoprocentně recyklovatelné, což jistě nepotřebuje další komentář.

prodej nápojů

Tvar – lidé nakupující potraviny v obchodech jsou již desítky let zvyklí na tvar kvádru o přibližně shodných rozměrech, s vnitřními záhyby pro umístění lahví. Přepravky lze pohodlně umístit na sebe, zapadají do zářezů na spodní straně tak, aby se i velmi vysoký stoh přepravek nemohl samovolně převrátit.

Spolehlivost – důležité je vědět, že přeprava lahví se v těchto nádobách uskuteční bez problémů, aniž by došlo k rozbití přepravek i samotných lahví. Přepravky jsou dostatečně pevné i v situacích, kdy musí nést desítky kilogramů těžký náklad. Nebudou vám ani praskat pod rukama, až přepravku s plnými lahvemi budete nakládat do auta.

Barva a potisk – výrobky se prodávají i svým vzhledem, velmi záleží i na barvě přepravek a na případném potisku, který bude poutavý a zajímavý. Naštěstí máme k dispozici celou paletu barev od červené přes oranžovou, žlutou a zelenou až k modré a fialové, a výrobci přepravních nádob by toho měli mistrně využít a nabízet lidem pohled na barevný svět, který zastoupí nudnou šeď a čerň.